Hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés

Hát annyi a gondom,hogy már most igazán zsúfolt az időm és a

tanulás nem nagyon megy jól...:(tanácsot szeretnék "csenni" ,hogy milyen módszerrel tanultok például: hogy rögződjön,megmaradjon a fejemben és igazán nagy "sikerem" legyen a tanulásba vagy mennyi időt tanácsoltok mert ugyanis a Hétfőm iszonyat súlyos 6 óra majd számítástechnika melynek 16:00-kor vége hazaérek negyed ötre és fél hatkor indulok edzésre ami 20:00-ig tart!:DD de a sorsomat befolyásoló tanulás nem akarom hanyagolni és a box edzésben bizonyítani akarok és mingy. itt a Diákolimpia +informatika vizsga az meg jól jön!Húúú köszönöm!Help..


2012. jan. 24. 06:34
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
már ne is haragudj, de ez a napirend fika. Inkább szokd meg, h nem lesz időd semmire, mert ha egyetemre mész/dolgozol, akkor még durvább lesz..én holnap konkrétan reggeltől délután 5-ig vizsgázni fogok aztán majd még tanulhatok a következő napira
2012. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves előző, azért, mert te nem tudsz összerakni egy szerencsétlen vizsgaidőszakot normálisan, azért nem a kérdező a hülye.

Kedves kérdező, nézd ez egy olyan dolog, hogy előbb-utóbb választani kell a sport és a tanulás között, mert úgy látom, te mindkettőt komolyan szeretnéd csinálni, az pedig nehezen megy. El kellene dönteni, hogy sportoló akarsz e lenni, vagy inkább egyetem. Vagy C megoldásként marad a mindkettő, de az bizony kemény dió, én úgy tudom, hogy az igazán kiemelkedő sportolók el szoktak menni magántanulónak, mert úgy könnyebb az időbeosztás.

2012. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt egy hasonló kérdésre válaszoltunk:


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__25..

2012. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló!Bocsánat,hogy elfelejtettem kiírni,hogy normális emberektől normális választ várok..:D 2. 3. válaszolók köszönöm sokat segítettetek és bizonyára használni is fognak az ajánlott módszerek,szokások!:D Sziasztok!
2012. jan. 25. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:

normális választ yrtam, nem tehetek róla, h ilyen kis puhány vagy, és nem bírod elviselni, hogyha nem fogunk tégedni sajnálni -.-"


2. válaszoló.. nem én vettem fel a vizsgákat így, hanem fix időpontok vannak. ennyit erről

2012. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tiszta szégyen vagy semmi kitartásod meg egy jó modor sincs benned,el lehet húzni a csíkot és nem ártana ha nem is jönnél ide vissza!:D akkor csá..
2012. jan. 29. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:
"semmi kitartásod"? aha nem én írogatok ki szánalmas kérdéseket, hogy így meg úgy nem bírom a kis pisis képzőt, mert reggelről délután 2-ig ott kell lenni. micsoda kiképző lehet az. Nölj már fel, és vedd észre, hogy kis puhány vagy és te nem vagy kitartó. Remélem nem tervezel egyetemre menni, mert ott beledöglenél, hogy reggeltől este 9-ig vannak óráid, aztán másnap ugyanez, közbe pár zh-val megspékelve. Ennyit rólad, mostmár húzhatsz csendes pihenőzni
2012. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy engem nem érdekel hogy neked hány órád van mert nagy ívbe tojok rád!:DD REMÉLEM MEGÉRTED HOGY UTÁLOM AZ ILYEN BOLONDOKAT MINT TE VAGY ÚGY HOGY ÉRTÉKELNÉM HA ELHÚZNÁL INNEN!Nem kérdeztem meddig vagy a munkahelyeden vagy akárhol úgyhogy akkor minek írod ki??Milyen cool már hogy egy kretén az én kérésembe leírja a "beosztását"meg a dolgait!:D de ha akarod írjad le mert nem fogom nézni?Vagy te itt társat keresel!ÚÚúúristen...:D
2012. febr. 3. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!