Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi történik ha nincs meg az...

Mi történik ha nincs meg az érettségi 4 kötelező tantárgyából valamelyik?

Figyelt kérdés

Ugyi kétféle módon számítják a felvételinél a pontokat, és az egyik variációban szó sem esik a 4 kötelező tantárgyban elért eredményekről. Tehát ha duplázzák a pontjaimat, mert matek és infó kell a továbbtanuláshoz, viszont pl töriből megbukok, akkor gáz van?

Érettségi bizonyítványt ugyan úgy adnak a sikeres vizsgákról? És azokkal mehetek akkor továbbtanulni?

Aki oktatásban dolgozik, vagy tapasztalt ilyen téren az írjon már csak, fontos lenne tudni hogy mire mennyi energiát töltsek a maradék pár hónapban.


2012. jan. 25. 15:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Már a 403 sem rossz pontszám, és köszönöm a tanácsot, bár így 1 hónappal a vége előtt muszáj volt taktikáznom.

Ha nekem a másik módszerrel több pontom lesz az alapból gáz lenne, előző év végi jegyeim 2-3 a legtöbb tantárgyból.


És újra kezded? Idén is megpróbálod az érettségit, vagy már dolgozol? Vagy tanulsz de máshol? Ahol én szeretnék tanulni ott tavaly 380 volt a ponthatár, de elé beírtam 1 jobb sulit is, az is boldogság lenne. :D

2012. ápr. 26. 20:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze gáz van, ha töriből nem mész át
2016. júl. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bár akkor még van lehetőség pótozni
2016. júl. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Èn így jártam...

Mindenből 3 as ra vizsgáztam

1 ből nem adta meg a kettest a tanár(aki am az oszt.főnököm volt ès nagyon ki akart csapni az iskolából) meg buktatott nèmetből.pedig egy csaj angolul mondta hogy, hogy nèz ki kettessel át ment....

Pót meccs meg olyan nehéz volt hogy a vizsga biztos 25 ève tanított nèmetet+ nèmet a fèrje kint èltek 13 èvet de mèg ő sem èrtette a magnós feladatot.ugye 2x lehet meg hallgatni de nagy titokba....meg hallgattuk 4x mert ő sem èrtette annyira tájszólásos nèmet beszèd volt hadarva..... mondta az elejèn úrfi remélem nagyon tanult mert nehèz feladatok lesznek

Mondta 5 èvetne van egy nehezebb pótvizsga rendszerből össze állított feladat lap.

Kèrdeztem pont most van az 5. Ève... mondja igen.......így hallgattuk meg 4x a magnós feladatot

3 pont híján de itt is meg buktam fel adtam az egészet.

Mert szinte minden lètező időmet s energiámat bele tettem ebbe a tesztbe.

Èrettsègim a mai napig nincs ez miatt.

2023. ápr. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!