Műszaki menedzser (BSC) milyen? Kérlek titeket, hogy fejtsétek ki válaszaitokat. Köszönöm. Sok választ várok.

Figyelt kérdés

Tapasztalat?

Mennyire nehéz?


2012. jan. 30. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok első éves műszaki menedzser szakon az SZTE-n. Nekem eddig nagyon tetszik. Most még inkább reál tantárgyaink voltak. Majd a későbbiekben jönnek be a menedzser részéhez tartozó tárgyak. Teljesíthető, csak tanulni kell. Az első félév egyáltalán nem volt húzós. Majd ez után. A második félév elég nehéznek ígérkezik. Ez pedig egyre csak nehezedni fog. Sok közös tantárgyunk van a gépészekkel. Nem kell hozzá nagy matektudás. Az én érettségim csak hármas lett, de ez nem jelent gondot. Ide inkább kemény fizika kell.
2012. febr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A műszaki rajzról nem tudsz valamit mondani? Azért, mert nem tanultam ezelőtt, és nem tudom, hogy mennyire lenne teljesíthető, ha nem is tanultam egyáltalán hasonló tantárgyakat.
2012. febr. 4. 12:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem tanultam semmit az előtt. Gimiből jöttem ide. Teljesíthető. Van egy szabvány, az alapján kell rajzolni. Ha azt megtanulod, menni fog. Egyszerű nagyon. Nekem az volt a kedvenc tantárgyam. Csak az a baj, hogy egy rajz elkészítése több órát vesz igénybe, mert nagyon precíz munkának kell lennie. De, ha szánsz rá elég időt nagyon szép dolgok születnek belőle. Nálunk ez pl. csak egy féléves. Második félévben az AutoCad jön. Ez egy számítógépes program, amellyel alkatrészeket lehet tervezni. Remélem tudtam segíteni. Ha bármi kérdésed van, mondd nyugodtan!
2012. febr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, rendes Tőled, hogy ilyen hamar választ adtál, és ilyen mértékben kifejtetted. Tehát akkor a műszaki tárgyak is teljesíthetőek egy olyan ember számára is, akik előtte még nem is tanultak műszaki tárgyakat? : )
2012. febr. 5. 11:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, ezt biztosan állíthatom. :) Én is egy ilyen ember vagyok.
2012. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál. Hasznos válasz volt. : ) Ha esetleg van még valami, akkor leírhatnád. : )
2012. febr. 6. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd, ha eszembe jut valami szólok! :)
2012. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm. : )
2012. febr. 11. 11:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Én műszaki szakközépben végeztem, és utána japánt kezdtem el tanulni..de szeretnék mellé valami műszakit...de úgy érzem egy villamosmérnökit japán mellett nem tudnék tanulni...Látod valami értelmét? Milyen ki látásaid vannak ezzel?
2012. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dr. Kocsis László válasza:

Akit részletesen érdekel a műszaki menedzser képzés nézzen utána az EDUTUS főiskola honlapján:

[link]

Érdemes, az országban egyedülálló létesítménygazdálkodási menedzser szakirányról szóló információkat is elolvasni:

www.edutus.hu/felvetelizok/kepzeseink/ba-alapkepzesek/2622-letesitmenygazdalkodasi-menedzser-fm-kepzes

2012. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!