Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment vagy andragógia (személyügyi szervező)?

Figyelt kérdés
Mindegyik diplomát ad. Ti melyiket választanátok és miért? Melyik a hasznosabb?
2012. jan. 30. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

GM ez egyértelmű LETT VOLNA egy éve, most a létszám csökkentés miatt semmi esélyed, hogy felvegyenek. (Bocsi, nekem sincs, ez az igazság.)

Ha pedig fizetősön gondolkodsz, akkor felejtsd el az andragógiát mert csak kidobott pénz lenne az ablakon.

2012. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tuti csak fizetősre jutnék be, annyira szted nem jó,hogy legyen egy diplomám?
2012. jan. 30. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nem adnak diplomát, csak alapszakos oklevelet. Ha tovább mész mesterképzésre, akkor lesz diplomád.
2012. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alapszak végén is diplomát kapsz. Nem kell butaságokat beszélni.


Kérdező: Andragógiával ugyan hol tudsz elhelyezkedni? Van ismerősöd, aki benyom valahova? Akkor tanuld. De ha nem, akkor sok esélyed nincs. De ez csak egy vélemény.

2012. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Van esélye. Nem kell lehurrogni... én is eltudtam helyezkedni, habár a művszervet tényleg felejtsd el, de a személyügyi szervezésben van ráció - pláne a HR masterrel kiegészítve :)
2012. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Személyügyi szervezőnek mennék és később mesterképzésre is,ismerősöm nincs semmilyen cégnél.
2012. jan. 31. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel a személyügyi szervező, miért nem mész emberi erőforrások alapszakra? : ) Ott legalább kapsz alapot, ha szeretnél tovább tanulni még. : )
2012. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen az érdekel. Nincs ebben az egyetemen emberi erőforrások alapszak. Andragógiára azért gondoltam,mert levelezőn szeretnék lenni és gondolom ez levelezőn is elvégezthető. Főként diploma miatt megyek egyetemre.
2012. febr. 1. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!