Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel alapszak...

Szana33 kérdése:

Pénzügy és számvitel alapszak BGF?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan nehéz a matek ezen a szakon? Tudom, hogy a válasz szubjektív általában(kinek mi a nehéz), de érdekel ki milyen eredményekkel került be és most hogy megy neki.Költségtérítésesre megyek valószínűleg, most pénzügyi-számviteli szakügyintéző szakon vagyok(középfok) és eddig nagyon tetszik és egyáltalán nem tartom nehéznek, persze tudom, hogy az alapszak sokkal húzósabb...És ha már tényleg ezt a szakot választom akkor Bgf? vagy valaki tud jobbat?
2012. febr. 1. 22:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen köszi sokat segítettél a választásban, így valószínű , hogy BGF helyett PTE KTK-ra jelentkezem,különben nővérem is PTE-re járt és ő is nagyon szerette.
2012. febr. 7. 17:32
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Csak megsúgom, hogy a Corvinusnak nagyobb a neve, mint a minősége, a munkáltatók nem véletlenül preferálják jobban a BGFes diplomát és a Corvinust se véletlenül akarják bedarálni. A BGF felszereltségére meg nem tudom mi a panasz, a budapesti épületek mindegyike kifogástalan, rengeteg gép van a folyóson internet hozzáféréssel, ülőhelyek és igen minden teremben vetítő, aki nem férne be a nagy előadóba láthassa miről van szó, mivel 2000 embert 500 helyre igencsak nehézkes lenne berakni. :)


BGF PSZKn tanulok Budapesten, naponta többször takarítják a wcket és az egész épületet, folyamatosa felújítások vannak az épület régi szárnyában, mára teljesen újraburkolták pl a bejárati részt. A minőségről meg annyit, hogy nagyon sokszor már másodéves hallgatókat felvesznek cégek részmunkaidőre, mint pl engem is. Ha befejezted a pénzügy számvitel 1-2 tantárgyat, nagyjából a tudásod lefedi a mérlegképes könyvelői tudást.


Én azt mondom ha tényleg naprakész tudást akarsz BGF, ha presztízs kérdést akarsz belőle csinálni akkor Corvinus.


Az fontos, hogy az alapszakot hol csináltad? Mert betudod számíttatni a tantárgyaidat, (a gazd matekot tuti nem tudod ahogy a mikrot se fogják) viszont számvitel alapjait kilóheted...persze a Bgf nem minden sulit fogad el, ezt tudakold meg előtte, ha viszont ő által akkreditált helyen vagy, akkor tuti elfogják. Ezzel szemben a többi suli, sok mindent elfogad, úgy tudom mikrot is, de azt fontos tudni, hogy én emelt szinten csináltam anno a mikrot és okjn is tanultam, ezzel szemben a fősulin olyan dolgokkal találkoztam benne (makróból is) hogy csak néztem, pedig nem voltam teljesen hülye belőle.

2012. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!