Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás vagy...

Nemzetközi gazdálkodás vagy kommunikáció és médiatudomány?

Figyelt kérdés

BME-n néztem ki mindkét szakot, a nemzetközi g.-t szeretném 1. helyre tenni, és a lényeg az lenne, hogy bejussak a BME-re, szóval megjelölném a kommunikációt is.

(államilag támogatottra akarok bejutni)


Mi a véleményetek? A kommunikáció jó választás, ha a nemzetközi gazdálkodás nem sikerülne? Jobbat nem tudok,mert ilyen műszaki menedzsernek, építészmérnöknek, gépésznek, stb (vagy a többi államilag támogatottra) nem akarok elmenni.


Ha a BME-n végzek, az már alapból egy jó pont a munkáltatóknál, nem? Azt hallottam, sokat ér a BME-s diploma.


2012. febr. 12. 07:55
 1/2 anonim válasza:

Hát ha államilag támogatottra szeretnél bejutni akkor nagyon teperj mert ezt most igen megnehezíti az állam. Szerintem nemzetközi gazdálkodás, én is azt tanulom azért merem ajánlani, mindenképpen menjen a matek mert abból ott sok van, a kommunikációról nem sokat tudok, de olyat ne tanulj amit nem szeretnél igazán! Ng sok helyen van nem csak a BME-n, pl BGF, Corvinus stb

Remélem segítettem

2012. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen sokat ér a bme-s diploma ha mérnöki szakon végzel. Ha gazdment akarsz tanulni én a corvinust ajánlanám.
2012. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!