Milyen alapszakok vannak ahová magyar-történelem érettségi tárgy kombó kell?

Figyelt kérdés

Émár érettségiztem, de a szülők unsozlására beadom. A magyar és a történelmem lett a legjobb, így csak ezekkel tudok útnak indulni. Más kombinációból nem jön ki a 240.


Azt tudom, hogy egy ilyen szak a kommunikáció és médiatudomány ahová az én kombinációm jó, de még milyenek vannak? (hogy legyen választási lehetőség)


2012. febr. 17. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A jogászhoz is ez kell, ha jól tudom.
2012. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a büfé szakok.
2012. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mi a g*cinek írsz ha nem a kérdésre válaszolsz?

helyesbítek. válaszoltűál, de valami otromba f*sz g*ci modjára

2012. febr. 18. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Óvodapedagógushoz is ez a 2 tantárgy kell. Főleg a magyar. Nem tudom támogatottra vagy költségtérítésesre akarsz-e menni. De támogatottan még nem elég ez a 240 pont. :( Remélem tudtam segíteni. :)
2012. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát jogra 500 pont a felvételi kétlem h büfé szak 100 emberrel 2 egyetemen
2012. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


mi a g*cinek írsz ha nem a kérdésre válaszolsz?

helyesbítek. válaszoltűál, de valami otromba f*sz g*ci modjára


magyar-történelem? :D Ehh... Inkább neked ne!

Lehet, hogy nem esett jól a válaszoló kommentje, de sajnos igaza van. Én is hasonló irányba kapálóztam az érettséginél, sőt, még ma is szíven szerint BÜFÉ szakon tanulnék, de.... ha egyszer felesleges ?!

2012. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!