Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolát kell elvégeznem...

Milyen iskolát kell elvégeznem, hogy angol tanár lehessek Olaszországban?

Figyelt kérdés
Angol tanárnak tanulok, de Magyarországon az angol nyelv mellé kell egy második szak is, pl. történelem, vagy irodalom, stb. A kérdésem, hogy tudja-e valaki, hogy Olaszországban mik a követelmények ahhoz, hogy valaki angol tanárként el tudjon helyezkedni? Perfect vagyok angolból és olaszul is elég jól beszélek, de azon még tökéletesítek mielőtt kimennék. Köszi a válaszokat előre is
2012. febr. 20. 23:25
 1/2 anonim válasza:

Sztem mind1 milyen sulit végzel el, sok szerencse és nem egy jó ismerős kell.

Magyarként tanári állást megszerezni odakint sztem nem lehet egyszerű... én minden jót kívánok.

2012. márc. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Helyesbítek: az hogy mind1 milyen suli úgy értem h mind1 melyik de minimum egyetem vagy főiskola (bár ezt állítólag kint nem is nézik).


Ismerősökön keresztül lehet munkához jutni odakint.

2012. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!