Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki aki magántanuló...

Van itt valaki aki magántanuló vagy otthon van a magántanulókkal kapcsolatos dolgokban? Lenne pár kérésem!

Figyelt kérdés

1. A magántanulóknak kell osztálypénzt fizetniük?

2. Honnan tudja meg, illetve meg lehet-e azt tudni, hogy a vizsgára miket kell megtanulnom? Hogy mi a követelmény?

Nem a konkrét feladatokra gondolok, mert azt nyilván nem mondanák meg, hanem úgy egyáltalán hogy melyik témákat, milyen anyagrészeket kell megtanulnom.

3. Lehet kérni azt, hogy irodalom-nyelvtan és -angolból ne az irodalom-nyelvtan és-angol tanárom vizsgáztasson?

4. Kérhetnek tőlem a vizsgán olyat, ami a tananyagban, tantervben nincs is benne?

5. Mennyi idő fog rendelkezésemre állni a vizsgán tantárgyanként?

6. Minden tantárgyból egy nap alatt kell levizsgázni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. márc. 10. 20:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Fizikából most olyasmiket tanulunk, hogy Newton 1-2-3. törvénye, erő, dinamika, meg ilyenek.


Az, hogy miért lettem magántanuló, nagyon hosszú történet, majd priviben megírom, ha neked úgy jó, mert nem szeretném ország-világ előtt, nehogy esetleg egy rosszakaróm rámismerjen. ;)

2012. márc. 23. 19:54
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja, a vizsgáim jövőhéten kedden, szerdán és csütörtökön lesznek elosztva, majd szoríts nekem, és én majd megírom mi volt.
2012. márc. 23. 19:55
 13/14 anonim ***** válasza:

OK, privi jó :)

Fizikát összekevertem valamivel. Tényleg Newton három törvénye 1-1 példával, meg sebességes feladatok, gyorsulásos, szabadeséses feladatok voltak, ill. forgatónyomaték. Nagyon egyszerű vizsga volt, mintha csak az általános iskolai anyag kellett volna.

Szorítok :)

2012. márc. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hogy sikerültek a vizsgáid?

Priviben is írhatod :)

2012. márc. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!