Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit lehet tenni? Nem akarom...

Mit lehet tenni? Nem akarom hogy utolsó évemben kirúgjanak

Figyelt kérdés
egyetemen 4.tantárgyfelvételt kértem de nem sikerült teljesítenem.mit lehet tenni ilyenkor ,5.tantárgyfelvétel van,vagy valami?
2009. jún. 12. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Iskolaja (TO-ja) valogatja. Legrosszabb esetben irhatsz meltanyossagi kerelmet a rektornak.
2009. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nincs, bár valóban egyetemfüggő is most ez eléggé. És ahogy írta az előttem hozzászóló is, ha minden szakad, az utolsó lehetőség egy kérelem a rektornak (ill attól függ, esetleg dékánnak), általában meg szokták adni.
2009. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szóval egy 5.tantárgyfelvételi kérelmet kell írnom a dékánnak,mint azt megtettem előző félévben csak 4.szeri volt
2009. jún. 13. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!