Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítségre van szükségem! Mit...

Segítségre van szükségem! Mit és hol tanuljak? [történelem érettségi]

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy szeretnék jövőre újraérettségizni (emelt szinten) a plusz pontok miatt történelemből. De nem tudom, hogy mit kellene tanulnom az írásbelire és a szóbelire, szeritnetek mit tanuljak? Hogy csináljam?
2012. ápr. 1. 20:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
kétszer olvastam el. hiába. értékelem, hogy válaszolsz és valószínűleg segíteni szeretnél, de egyszerűen nem tudom értelmezni a mondataidat. lehet, hogy 17 évesen már meg kellene tanulni néhány írásjelet, nem?
2012. ápr. 3. 22:14
 12/15 anonim ***** válasza:
te meg akárhány éves vagy meg kéne értened írásjelek nélkül is szöveget , neten csak akkor írok normálisan ha szükséges és ha amit legutóbb írtam nem tudod értelmezni ott gondok vannak
2012. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és ha írásjelek nélkül is értenünk kellene a szöveget, akkor nem találták volna ki őket. de ha nálam van a hiba, akkor elnézést!
2012. ápr. 3. 22:25
 14/15 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ó, köszi!
2012. ápr. 3. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!