Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 5 éves osztályba járok gimnázi...

5 éves osztályba járok gimnáziumban, de már nagyon zavar ez a +1 év, főleg, hogy semmi értelme nincs. Átiratkoznék 4 éves humán osztályba. Hogy tehetném meg?

Figyelt kérdés
A gond ugye az, hogy ők már 1 évvel előrébb járnak a tananyaggal. Mit tudok csinálni?

2012. ápr. 11. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Át tudsz menni,de akkor az 1 évvel alattad járókhoz kerülsz,hiszen van 1 év lemaradásod.
2012. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat elmeletileg, ha a nyaron leosztalyozovizsgazol MINDENBOL, akkor at tudsz kerulni a veled egyszerre vegzokhoz.
2012. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.: pont ez a gond, hogy nem 5 év alatt szeretném kijárni, hanem négy alatt.


2.: na, ez meg a másik gond:D

tudom, hogy nincs másik megoldás sajnos, de azért gondoltam felteszem ezt a kérdést.

2012. ápr. 11. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
tudtommal mindenféle képpen 9.-el kezded ha átmész máshova, tehát tök mindegy, hogy mész vagy maradsz, és szerintem nem zavaró az az egy év, én is most járok 5. éve, és kifejezetten jó volt az az 1+ év :)
2012. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem most már bírd ki. Én is olyanba jártam, utolsó év kínszenvedés volt :D Meg 12. mikor láttam, ahogy az évfolyamtársaink elballagnak... Hát mind1, legalább annyit nyertünk, h mi kicsit komolyabban vettük az érettségit meg a felvételit. Nálunk a fél osztály 20 évesen érettségizett, úgyhogy eléggé toltuk neki :D
2012. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!