Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-Felvi BEFIZETÉS! Nekem még...

Farkas Henriett Emma kérdése:

E-Felvi BEFIZETÉS! Nekem még mindig azt írja ki, hogy 9000Ft hátralékom van, de már rég befizettem, a határidő előtt (bizonylatot is feltöltöttem). Másoknál is ez a helyzet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Helló ismét! Kaptam emailt az oktatásiaktól! :D


"Tájékoztatjuk, hogy az Ön 2012. évi általános felsőoktatási felvételi eljárási díjának befizetését igazoló dokumentuma beérkezett és feldolgozásra került. Ennek megfelelően az aktualizált nyilvántartásunk szerint az Ön részéről az eljárási díj befizetése megtörtént, és a korábban kizárt jelentkezési helye(i) visszaállításra került(ek)...


...A visszaállított jelentkezése(i)vel Ön részt vesz a 2012. július 24-én esedékes felvételi vonalhúzásban (felsőoktatási felvételi ponthatárok megállapításában)."


Szal a lényeg, h nincs tartozásom, felvin se ir semmiféle tartozást! :D

2012. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!