Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik könyvtárban a legjobb...

Melyik könyvtárban a legjobb tanulni? (Bp. )

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy legyen ingyen wifi és valami modernebb olvasóterem. Nem fontos, hogy a lehető legnagyobb kínálat legyen, inkább az olvasóterem modernsége és kényelme a lényeg. :)
2012. ápr. 22. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A Kálvin-téri Szabó Ervin.Nem rég felújított, full modern, imádtam ottam ott lenni.Vele szemben van egy HIK is az, valami Hallgatói mittudom én mi, ott sose voltam, de egy csomó évfolyamtársam járt oda tanulni, mert az is valami modern épület, és diákkal be lehet menni.A Szabó Ervinben a büfé is király, a kölcsönzés nagyon gyors, rengetegen vannak, de kb. mindenki tanulni jár, ezért nagy a csend.Szerintem ha egyszer elmész rászoksz az ízére.Jó szívvel ajánlom.Wifi kódot lent kell kérni a beiratkozásnál.
2012. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az idegennyelvű könyvtár és az egyetemi könyvtár jött be. De az egyetemi könyvtár nem túl modern.

A szabó ervin is jó, csak vizsgaidőszakban néha nagy a mászkálás.

2012. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez jól hangzik, köszönöm. :) Ráadásul majd a leendő sulimból (ÓE-KGK) 15 perc alatt ott vagyok. :) Engem eléggé motivál, ha körülöttem mások is tanulnak és ezért szeretnék könyvtárba járni tanulni, ha felköltözöm Pestre. :)
2012. ápr. 22. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, gondolom az egyetemnek is vannak modern olvasótermei wifivel.
2012. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!