Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetem érné meg a...

Melyik egyetem érné meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Akár külföldön,akár itthon.

Jog?

Matematika?

Építészet?

Latin?


Tapasztalatok? :-)


2012. ápr. 22. 15:55
 1/4 anonim válasza:

Leírom neked az őszintét:

ha pénz szerint választasz sose leszel gazdag vagy sikeres. Mindenhez elhivatottság kell és fanatizmus.

Azt kell választanod amit szeretsz, nem pedig azt amit neked diktálnak. Tehát ha a matekot szereted elmész arra a szakra..

Lenne egy kérdésem, a jog és a matek hogy függ össze?

2012. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem pénz szerint fogok,az biztos! ;) a "melyik egyetem érné meg legjobban?" kérdésem alatt azt értem,h melyik a legjobb,milyen tapasztalatok vannak,melyikkel tudok legjobban érvényesülni(mivel manapság minden szakmából rengeteg van).

A Jog,és a Matematika is egy lehetőség. Sehogyan nem függ össze,még messze van a pályaválasztásom.. és csak szemlélgetek még :-)

2012. ápr. 22. 16:27
 3/4 anonim válasza:

Ha szereted a matekot és mellé tanulsz fizikát akkor nagyon jó állásod lehet. Itt rengeteg lehetőséged van, és később külföldön lehet nagyon jó állásod van.

Ha a törit nagyon nagyon szereted és elég elhivatott vagy, akkor a jog.

2012. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én matek szakos vagyok, szerintem ezt ne válaszd. csak a legjobb mesterszak elvégzésével leszel valaki, az viszont sokkal nehezebb, mint az összes többi, amiket írtál lehetőségnek.

latin meg alapból baromság.

2012. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!