Szerintetek mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Két éve,kaptam,egy olyan osztály főnököt,aki állandóan szivat.Ez,a tipikus tanárúr,aki már csomó gyereket agyon is ütött.Nagyon jó az osztályom,de úgyérzem(mindenki menekül ebből a suliból),ez nagyon rossz iskola,ahol vagyok,sokat is rontottam,ahogy felsőbe kerültem.Szerintetek megérné másik iskolába menni az utolsó két évemre,és a magán tanár havonta,mennyibe kerül?
2012. ápr. 23. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A tanár agyonütött gyereket? Na ne már!

Egyébként rettenetesen írsz, nagyon nehéz követni a szóközök hiánya, a rosszul tagolt szavak miatt. Ezek alapján ahogy elnézem nagyon sok magánórára lenne szükséged. Ha a szüleidnek van erre havi több tízezer forintja, akkor hajrá.


Egyébként meg miért az osztályfőnöködtől függ, hogy milyen jegyeid vannak a különféle tantárgyakból? Ha nem is szimpatizál veled, akkor sem fogja lerontani a másik tantárgyakból kapott jegyeidet.


De ha nagyon rossz az iskola, akkor természetesen keressetek másikat. De ha ott is a tanárokat hibáztatod a gyenge teljesítményed miatt, akkor teljesen felesleges az egész.

2012. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát bocs,ha rosszul írok,nem az osztályfönökömtől függ,de hiányzok egy napot,mert megvolt rá az okom,de,ha már azzal kezdi a napot,hogy mivel kössön belém,és ezt mondja is nekem,hogy ma nemtudja mivel szivasson,akkor szerinted is elég gáz,nem?a tanárok,meg sz*rnak a diákokra,feladnak olyan leckéket,amiket nem is órán csináltunk,és majd bekapcsolja a vetítőtáblán a feladat eredményét,*neki megvan CD-n* és else magyarázza,elvagyunk intézve,majd közli,hogy ebből lesz doga.namindegy,azért köszönöm.
2012. ápr. 23. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszodra: a házi feladatoknak pont ez a lényege, hogy olyan feladatot adnak fel, amit konkrétan órán nem csináltatok, de az órai munka alapján ki lehet logikázni, ezzel lehet jobban megérteni és megtanulni az anyagot.

És most komolyan egyik tanárod se kérdezi meg miután elmondja a jó eredményt, hogy van e valakinek kérdése? Vagy értitek e?

Vagy ha nem is kérdezi ezeket meg, de valaki kérdez tőle, akkor nem válaszol? Egyik tanár se?

Na ne már...

Ha ez a helyzet, akkor válts sulit, de ha egyébként nem ilyenek, akkor fordulj hozzájuk s kérdéseiddel, valószínűleg segítenek majd, ha látják, hogy érdeklődsz.


Ja meg ha nem értesz valamit órán, másnap ne a házi feladatnál mondd, hogy nem tudtad megcsinálni mert nem érted az egészet, hanem még aznap kérdezd meg óra végén, amikor lemaradsz valamiből, ha valamit nem értesz, és ha elmondja utána menni fog a házi is biztosan.

A magán tanár pedig sajnos elég drága, főleg ha több tantárgyból is járni akarsz, akkor elég durva összeg.

Viszont ha tényéeg sulit akarsz váltani, akkor még most tedd, semmiképp ne hagyd utolsó évre, úgy rosszabb lesz.

2012. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szokj hozzá a szívatáshoz. A munkahelyen a főnök bszogatni fog nem szívatni. Amúgy akárhova mész, lesznek rossz meg jó tanárok is.

Továbbá egy iskola nem lehet magyarázat a rossz jegyeidre. Manapság a diákok mindentől haldokolnak, csak ne kelljen bármit is csinálni. Ezt ne vedd magadra meg...ez általános tény, ami alól vannak kivételek. Szóval a mai diák nagyobbik része, hazamegy a suliból, kiírja a gyk-ra a háziját. Amíg valaki elkészíti neki, féjszbukozik meg nájngegezik vagy mittomén mit csinál. Este bemásolja a házit, bedobja a táskába és fekhet is le. Persze a rossz jegyekért a tanár a felelős, mert két fegyelmezés közt gyorsan adta le a leckét és a jó diák nem hallotta. Mint mondtam, vannak kivételek is. A lényeg amit írni akartam, hogy magadtól is kell csinálj valamit. Ha olyat kapsz amit nem tudsz, nézd meg az interneten. Tanuld meg használni a netet hasznos dolgokra is. Később nagyobb hasznát fogod venni, mint a tanár által leadott és általad bemagolt dolgoknak. Ha megtanulsz autodidakta módon tanulni, akkor soha nem lesz gondod egyik tanárral sem. Egyetemen főleg hasznos lesz.

2012. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!