Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha érettségi pontokat akarom...

Ha érettségi pontokat akarom duplázni, akkor csak a 2 választott tárgy pontjai számítanak?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne:

1.: Ha az érettségi pontokat szeretném duplázni, akkor csak az a 2 tantárgy pontjai számítanak, vagy az összes tantárgy eredménye amikből érettségiztem?

2.: A felsőfokú szakképzésekre (2 éves OKJ) bármilyen 2 tantárgyat lehet választani? PL Utazás és turizmust is? Erről nem találtam sehol leírást, mindenhol csak az alapképzésekről írnak.


2012. ápr. 30. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

csak a 2 adott tantárgy százalékos érettségi eredményeinek összegét kell duplázni (és ehhez jönnek a plusz pontok ha van olyan..)

és h melyik 2 tantárgyat lehet duplázni azt az adott suliba kell megkérdezni, de talán felvi.hu-n is fent van. de ha jól emlékszem okj-s képzéseknél bármelyik 2 érettségi tantárgy.

2012. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Akkor elég ha csak azt a 2 tantárgyat tanulom erősebben.:))

Megnéztem a suli honlapján és a felvin is, de sehol nem találtam leírva, hogy melyik 2 tantárgyat kell választani, szóval remélem bármelyikeket lehet.

2012. ápr. 30. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a választott 2 tárgy érettségije számít, de nagyon fontos, hogy nem bukhatsz meg a kötelező illetve a kötelezően választandó tárgyakból.
2012. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!