Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ír egyáltalán valaki kémia...

Ír egyáltalán valaki kémia közép érettségit?

Figyelt kérdés

Úgy látom a kérdésekből, hogy mindenki az emeltre készül...

Szerintetek lehet tippelni speciális feladatra (mint például tavaly a vörösiszap)?



2012. ápr. 30. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen, Te írod csak az egész országban. Fejed fölé tesznek egy kamerát, hogy lássák csalsz-e.
2012. ápr. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ahahahahaha... ez volt az év legjobb vicce!!! Juhuhuhu

Arra lennék kíváncsi, hogy nagyon megemelkedett-e az emelt kémiát választók száma. Esetleg ha erre vonatkozó statisztikai adatokkal tudnál szolgálni azt nagyon megköszönném!

2012. ápr. 30. 22:53
 3/12 Silber ***** válasza:

Több oka is lehet, ami nekem hirtelen eszembe jut:

1.: Aki emelt szinten teszi az jobban is készül rá, több feladatot old meg, komolyabban foglalkozik vele, ezért amit nem ért itt teszi fel kérdésként.

2.: Aki középszinten teszi, azt nem érdekli annyira, hogy kérdezzen.

3.: Utópikus eset: a középszintű ilyen szinten érthető, hogy nincs sok kérdés.

2012. máj. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha komolyan gondolod a továbbtanulást kémiából, akkor nem árt az emelt. én is középszinten nyomtam (természetesen 5ösre, hibátlan szóbelivel...) aztán úgy repültem vegyészmérnökiről, hogy a lábam se érte a talajt...

most egy kis egyetem kémia szakjára járok, itt azért sikerül bentmaradni.

2012. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én középszinten megyek kémiából, de nekem ez is elég egyelőre :D bár tanárom van, aki elvárja tőlem, hogy minimum 90 %-ot írjak (én is ilyet szeretnék persze) mégis úgy látom ez nem fog sikerülni, pedig nagyon de nagyon hajtok :( az a legnagyobb hibám, hogy azok a képletek csak nem akarnak megmaradni bennem, főleg szerves kémiából, amit egyébként nagyon szeretek.


Kérdező: neked hány % a célod vele? Hova felvételizel?

2012. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ősszel megyek közép kémiára. :) Szintén tovább tanulás miatt.
2012. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Én azért közepet írok, mert több pontot tudok összeszedni, mint ha emeltet írnék. Egyébként orvosira készülök és a 90 százalék a cél, persze ha ennél többet érnék el az még jobb lenne... (90%-kal 454 pontom lenne, bár nem tudom hogy SOTE-ra elég lenne-e)


Szóval szerintetek lehet tippelni feladatra? Nekem csak a szén-monoxid jut az eszembe a téli fűtésbalesetek miatt, de ez talán biológián esélyesebb...

2012. máj. 1. 12:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is közepet írok, a Silber által utópisztikusnak vélt 3. ok miatt nem adtam életjelet magamról

itt, a gyk-n.

Ha beleraknak egy a tavalyi vörösiszaposhoz hasonló szopatósat, akkor felkeresem a teszt összeállítóit és csomókban tépem ki az összes hajukat és a hónaljkutyájukat.

A szeméremszőrzetüket megkímélem, mert annak eltávolításához nincs gusztusom, tekintetbe véve, hogy a legtöbbjük biztos kivénhedt bányarém. :D

2012. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De lehet benne valami környezetvédelem, zöldenergia. Csakhogy besegítsenek Schmitt Pálnak, elvégre ő erről ír doktorit.
2012. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

CsCat: :) :) :)

nem hiszem, hogy még egyszer vörösiszapos kérdés lenne, bár minden lehetséges és akkor szívesen segítek ;)

2012. máj. 1. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!