Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nektek eddig milyen az érettsé...

Nektek eddig milyen az érettségitek? (érzésre, vagy ha már tudtok pontokat)

Figyelt kérdés
Most (2012. május)időszakra gondolok. Írnátok pár sort idén érettségizők, hogy kb hogy sikerültek, miből emelteztek, melyik érettségit éreztétek könnyebbnek, melyiket nehezebbnek, esetleg hogy merre tanulnátok tovább. Minden érdekel, és írjatok nyugodtan később is (tudom, hogy még írásbelikből is jó pár hátravan)

2012. máj. 10. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Töri volt a legkönnyebb,az atlaszból szinte mindent kiszedtem .

Magyar, összehasonlítást írtam egész jó lett,a szövegértésnél érdekes lett ,kifutottam az időből.Helyesírás: 0 pont lesz

Matek,most egész könnyű volt,az első felét szinte tökéletesen megoldottam,a hosszabb feladatokkal viszont voltak buktatok .Nagy többségét megírtam,csak a végét tippeltem be gyorsan .

Tanulást sohasem vittem túlzásba ,de fügevénytáblát és az atlaszt maximálisan kihasználtam .Igazából utolsó hónapba már nem tanultam,hisz ha négy év alatt nem tudtam megtanulni akkor minek erőltessem .Második félében minden tantárgyat átismételtünk az iskolában az is szerepet játszót benne .

2012. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem írásbeli magyar emelt 75%, matek 88%, törit még nem tudom. Mindent összeszámolva kb. 450 pontom lesz, nektek?
2012. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jogra jelentkeztem,szal (közép mindkettô) töri 99- magyar 98%. ez 422 pont
2012. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a leggàzabb nem is mondok eredmênyt
2012. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Emelt magyar 83%, közép matek 88%, közép töri írásbeli 89%, de töriből még változhat, mert jövő héten lesz a szóbeli. Összesen kb. 460 pontom lesz és SZTE, államilag támogatott nemzetközi tanulmányokra jelentkeztem. Remélem összejön, mert rohadt sokat gürizem :-/
2012. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

magyar k. 75/100

tört. k. 77/90

német k. 138/150

fizika k. 52/90

matematika e. 67/115

hát azt tudnád hogy én mit güriztm apám o_O sokkal többet elbírok mint gondoltam.

na mindegy szoval igy nehéz lesz 390 pontot összeszedni mint látjátok... de nem adom fel! jövőre újra megyek fizikàból +matematikàból is mindenképp...

2012. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ma kaptam meg a bizit :) 462 pont.
2012. jún. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
462 szintén (fenti válaszoló vagyok,t.v.-ért kaptam még 40 pontot :D )
2012. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!