Most 10. -es vagyok, és szeretnék sulit váltani. Békés megyében gondolkodom, mivel itt lakom. Békéscsabán milyen iskolák vannak? 3,6 az átlagom. Vagy Gyula

Figyelt kérdés

Még nem akarok "szakirányt", de az angolt szeretném emelten tanulni. Úgy is most kell +tantárgyat felvenni, és még lehet a biológia is szóba jön. Az Andrássy nagyon nehéz, úgy hallottam.. Szerintetek?Melyik?Tapasztalat?


16/L



2012. máj. 16. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem túl jó az átlagod, de Békéscsabán 1-2 kivétellel bármelyik iskolát ajánlom. Én a BEG-be jártam (Békéscsabai Evangélikus Gimnázium) nem azért mert vallásos vagyok, hanem mert a művészetibe jártam. Amit tapasztaltam, hogy jól oktattak, az igazgató rendes, és érettségin se szívattak senkit. A matektanár természetét nehéz volt megszokni de negyedikre eléggé megszoktuk. Amit nem ajánlok az Andrássy mert nehéz, a trefort, mert teli van tahókkal.


Jó sulinak tartom külső szemlélettel a Vízműt, és a Gészit. Nem nyerte el a tetszésem a Belvár (nem tudom miért) és a Keri sem.


Gészi = Gépészeti és infós

Vízmű = Környezetvédelmi és vízmű


Belvár = Sima Belvárosi gimnázium

Keri = Kereskedelmi és vendéglátói


Van még a Közgé, arról nem tudok véleményt mondani, de biztos nagyon nehéz :)

2012. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Andrássyról úgy tudom nem annyira nehéz,ahogy a Közgé sem.Hova mentél végül?
2014. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!