Osztalyozo vizsgan tudok puskazni xd?

Figyelt kérdés
Most fogok vizsgazni es lesz irasbeli is. Tanultam de szerintetek van ra lehetoseg h tudok puskazni ? Vagy nagyon figyelnek a tanarok? Valakinek van vmi tapasztalata?
2012. máj. 25. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá szükség, elég, ha jó sokszor beleírod a vizsgadolgozatba, hogy xdxdxdxdxdxdxdxd.
2012. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, tudnál, mert kapsz előtte egy kevés időt arra, hogy magadtól kidolgozd a feladataid. de nem ajánlom, mert nagyon gáz lenne lebukni egy osztályozóvizsgán.
2012. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most augusztusban? Előrehozott érettségi vagy hiányzás miatt?:D

Szerintem hagyd a puskázást a kisdolgozatokra, nehogymár pont ezen csalj.. Ha lebuksz, akkor egyes. Ez tudod mit jelent? :D Hogy egyes lesz a félévi és az évvégi jegyed annak az évnek a tananyagából, amiből épp írsz. Egyes lesz->pótvizsga.

2012. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, én voltasm már osztályozóvizsgán, de az úgy zajlott, hogy bementem a tanárral az egyik terembe, kiadta a émát, adott rá kb 10percet, hogy megírjam (irodalomból voltam), és addig ő ott ült előttem... nem lehetett volna puskázni!! aztán behívott egy másik tanárt, amikor a szóbeli része volt, és az is belekérdezgetett. végül átmentem. és nekem félévkor volt ilyen. a sok hiányzás miatt 0b jegyem volt.
2012. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A sok hiányzás miatt kell vizsgáznom. És nem is puskáznék ha kb 1-2 tantárgyból kéne vizsgáznom, de 12 tantárgyam van :\ már elkezdtem a vizsgákat és még mindig van 3 tantárgy hátra. Hát nem könnyű, de tapasztalatból mondom h lehet puskázni csak nagyon necces mert a tanárok nagyon figyelnek. Azért köszi a válaszokat! :)
2012. jún. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!