Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? (osztályozó)

Mit csináljak? (osztályozó)

Figyelt kérdés

Ma voltam osztályozón.

Telefont beszedték, időről fogalmam nem volt, hogy mennyi lehet.. A mi feladatlapunkba 3 részből 1 volt meg.. Azt se mondták, hogy mennyi idő lesz rá, mindenki arra számított hogy jó akkor marad ugyanugy a 3 óraa.

Úgy szépen haladtam a feladatokkal.. Erre elkezdik felírni hogy a szünet.. a hallott szöveg értése meg a levélírás mikor lesz. Aztán tőlünk lapot elvették és mehettünk, mivel a mi tanárunk nem rakott bele levélírás és magnós részt, csak a nyelvtant.

átgondoltam minden feladatot, hogy hogy kellene megcsinálni.

ment is volna.

tudtam volna, ha lett volna rá időm és simán meglett volna az ötös is :DD

mert nehéznek nehéz nem volt.

de az időt sem vágtam, hogy mennyi ideje csinálom.

azt meg végképp nem, hogy ilyen hamar beszedik :D

8.-os vagyok, most felvételiztem másik iskolába.

Ha meglenne a kettes, akkor mehetnék érettségire.?

És ezen az osztályozós jegyen már csak a jövő tanévbe tudnék változtatni úgy, hogy emelt szintű érettségit rakok?


2012. jan. 24. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem világos...

"8.-os vagyok, most felvételiztem másik iskolába.

Ha meglenne a kettes, akkor mehetnék érettségire.? "

2012. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1 : most vagyok 8.-os és szombaton volt a központi felvételi, mert most vagyok hatosztályos iskolába, de másik suliba akarok menni.

2 : hát mert ha egyes lesz összesítve az osztályozó.. akkor nem lehet érettségizni májusban.

2012. jan. 25. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

1. Másik suliba jobb lenne a ha belerázódnál

2. Akkor szokták engedélyezni az előrehozott érettségit ha 4-5ös valaki belőle.

Nálatok nem tudom hogy hogy van de ha megcsinálod az osztályzót a következő évfolyamokból /a tárgyból/ csak utána mehetsz. De sok helywen /sőt majdnem mindenütt az van hogy ha az posztályzó nem sikerül legalább 4-es re akkor nem mehetsz/ 8.osan meg szerintem ne akarjál még érettségizni 10.-be vagy 11.be inkább.

Mert ha mégis elküldenek rossz osztályzóval is /8.ba/ sokkal nagyobb esélye van hogy nem lesz jó az érettségid se! Utána meg nagyon rossz szintemelőt tenni. /tapasztalat/

2012. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De sikerült volna az írásbeli is simán ötösre.. csak nem úgy készültem, meg szerintem senki se, hogy egy óra után elküldenek minket.. :S

de azért köszönöm a válaszod. :)

2012. jan. 25. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!