Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok OKj-s képzésből...

Mit gondoltok OKj-s képzésből melyik ad versényképes fizetést, olyan téren ahol annyira nem telített a piac? És ha nem okj és nem egyetem akkor mien további lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem, és érdekelne hogy meiket érdemes választani. Olyanok írjanak akik csináktak ilyen tipusu képzést és érdekelne a váleményuk hogy mire mente vele.
2009. jún. 29. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem talán még a mérlegképes könyvelő képzés viszonylag piacképes.de nagyon jónak kell lenned benne...és nem árt ha nem állsz hadilábon a számokkal...
2009. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak a mérlegképessel már az a baj, hogy emelt felsőfok és nem kezdheti el érettségi után, hanem kell egy számviteli OKJ hozzá.
2009. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ja bocsi,ezt nem tudtam.:O elnézést a téves infóért.(

1.voltam

2009. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én TB ügyintézői és pénzügyi számviteli ügyintézőit végeztem. Eddig nem sokra mentem vele, mivel nincs gyakorlat nem vesznek fel sehová.
2009. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Én pénzügy és számvitelre jelentkeztem de szeptemberig még változtathatok, olyat akarok amivel el is tudnok helyezkedni. Mennyire nehezek ezek a tanfolyamok? Te a 2-t párhuzamosan csináltad?
2009. jún. 29. 20:37
 6/12 anonim válasza:
énn is a pénzügyit végeztem...de nem ér semmit!! Nincs gyakorlat nincs munka!!
2009. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A pénzügy számvitel sokkal nehezebb mint a TB. Pedig mind a kettő középfokú. Nem egyszerre végeztem előbb a TB volt.
2009. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha elvégzem a pénzügyet meg a mérlegképest egymás után akkor az már 4 év ami meg hosszabb mint egy bsc. Ez többet ér?
2009. jún. 30. 13:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a pénzügy és a mérlegképes nincs négy év.
2009. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Pénzügy 1 év....mérlegképes ha rögötn elkezded utána 1,5 év max 2 !!
2009. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!