Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A gazdaságitudományi egyetem...

A gazdaságitudományi egyetem mely szakára érdemes iratkozni, aminek az elvégzése után biztos munkalehetőség van?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik felsőoktatási intézményre gondolsz?
2012. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az teljesen mindegy. Engem az érdekel hogy melyik szak után lehe tmunkába állni?
2012. máj. 30. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik. Miért lenne biztos munkád? Azt neked kell megtalálnod. PSZÁF elég kemény, sztem az éri a legtöbbet CVben
2012. jún. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

biztos munkalehetőség => legjobbnak kell lenni


Ha ezt teljesíteni tudod, akkor valószínűleg bármelyik szakra mehetsz nyugodtan. Mivel nagy a túlképzés, ezért a munkáltató azt a diplomást fogja választani, aki pl.: több nyelven beszél, nagyobb a szakmai tapasztalata, plusz munkák, tdk eredmények, stb. Írtad, hogy biztos elhelyezkedést szeretnél, nem tudom, hogy mik az igényeid a fizetést illetően, de az országos átlag és a versenyszféra között óriási különbségek vannak.


Egy szakot tudok mondani, amit ha elvégzel 110%, hogy nagyon hamar lesz állásod és príma fizetésed: gazdaságelemző BSc (nagyon erős képzés, évente 60-an kezdik el és úgy kb.20-an fejezik be, idén a ponthatár 477 volt)


ha tudok még segíteni, írj nyugodtan!

2012. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ilyen nem létezik. Miért lenne biztos munkád? Azt neked kell megtalálnod. PSZÁF elég kemény, sztem az éri a legtöbbet CVben"


olyan suli nincs,h PSZÁF... PSZÁF=Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete, olyan van, h PSZF=Pénzügyi és Számviteli Főiskola, nem kis különbség van a kettő között... ^^


de h a kérdező kérdésére válaszoljak, sztem ezt -azok alapján amit eddig hallottam- csak a BCE gazdaságelemzés képzésére lehet 100%-ra mondani

2012. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!