Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most választottam biológia-föl...

Most választottam biológia-földrajz faktot, de csak azért, mert ezek a kedvenc tantárgyaim, viszont nem tudom még pontosan, hogy mi legyek. Tudna esetleg valaki szakokat ajánlani, amikhez ez a két tárgy passzol?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 20:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor eltérhet egyetemek között is a biosz szak, mert én Szegedre járok, és 1. félévbe volt csak matek, de az olyan középsikolás szintű volt, 5-sre megcsináltam. Fizika is volt, de az is csak első félévben, meg föld-és talajtan is, a többi félévben nincs
2012. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A kémiával sincs különösebb bajom, de amúgy majdnem azt is vettem fel föci helyett. Szerintetek váltsam le a föcit kémiára?
2012. jún. 8. 22:37
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha a föcit szereted, akkor ne változtass. Most nem feltétlen kell ezekre a szakokra menni, van egy csomó más természettudományi tárgy, amit tanulhatsz
2012. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt hogy válts e, neked kell eldöntened. A biosz-föci nem a legjobb párosítás, mert bár ttk-s szakoknál elfogadják felvételi tárgyként, de nem igazán van olyan szak, ahol mind kettőt tudnád kamatoztatni. Biosz mellé inkább kémia illene, föci mellé meg fizika vagy matek. Mondjuk az is fontos, hogy téged a társadalom-földrajzi dolgok érdekelnek, vagy a geológiai dolgok.
2012. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 9. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!