Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építészmérnök akarok lenni?...

Építészmérnök akarok lenni? Többi lent

Figyelt kérdés
1.-5.-ig 5.0 volt az átlagom egész végig most 6.-as vagyok és 4.5 vagyok hogyha tarom ezt a 4.5-öt esetleg a kitűnőt akkor milyen suliba mennyek tovább(mármint középsuliba) (Paks környékén lakok) várom a tippeket

2012. jún. 10. 14:26
 1/5 reptoid ***** válasza:
Olyan suliba, ahol jól tanítják a matekot meg a fizikát. Emellett pedig jó ha van művészi beállítottságod is, mert már az egyetem első félévben is lesz igen sok kreativitást, alkotóképességet igénylő feladatod.
2012. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, matek+fizika nagyon kell oda. Valamint a felvételiben van rajz alkalmassági, ahol szórják az embereket, lehetőleg 12.-ben már járj valamilyen felkészítőre.
2012. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
okés köszi
2012. jún. 10. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress valami építőipari szakközepet, ott az alapokat megtanítják, így az egyetemen lesz olyan, ami már számodra ismétlés (pl statika), illetve ott megtanítanak rajzolni is, és célirányosan erre készítenek fel, így egy kis előnnyel indulsz:) Matekra, fizikára feküdj rá, meg nem árt, ha középsuli alatt megcsinálsz egy nyelvvizsgát is.
2012. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emeltezned kell majd de szerintem is egy faszántos épitőipari szakközepet..+ nyelvvizsga. Meg a rajz az nagyon fontos és ha azt szereted akkor építészképzés mehet :)
2012. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!