Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munkát végezhetnek a...

Milyen munkát végezhetnek a következő szakmát elsajátítók? Jogi asszisztens Reklámszervező szakmenedzser Idegenforgalmi szakmenedzser Utazásügyintéző Protokoll ügyintéző Logisztikai ügyintéző Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 23:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, egy sorba tette az összeset. Remélem azért olvasható, ami nagybetűvel kezdődik, az már egy következő képzés :)
2012. jún. 14. 23:32
 2/15 anonim ***** válasza:

ez kommentár nélkül is érthető lett volna :D

egyik sem ér sokat, amit tudok: id.forg.szm-el és utazás ügyintézővel kb. csak utazási irodákban, bár az id.forg.szm képzésben van rendezvényszervező spec., meg egészségturisztikai spec, meg szállodás vmi, tehát lehetsz csicskás rendezvényszervezőnél, wellness hotelekben és szállodában recepciós

protokoll ügyintéző????vel talán szállodákba, de szerintem erősen kihalálos szakma, logisztikai ügyintéző meg kb. a raktáros

2012. jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
meki
2012. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem lesz diplomám, hanem csak egy szaros OKJ-s papírom, akkor egy senki leszek, és havi 50-et fogok keresni? Azért írtam kommentet, hogy külön sorba akartam őket, mert biztos vannak olyan szellemes emberek, mint itt a mekis haver is, hogy beszólnak esetleg érte.
2012. jún. 17. 19:28
 5/15 anonim ***** válasza:

a mekis vagyok. mielőtt beszélsz, gondolkodhatnál is.

nyugodj meg barátom, nekem is csak okj-m van, és tényleg, meki. bánom, hogy elmentem ilyen képzésre.

2012. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Te meg miután leírod, hogy "meki", ki is fejthetnéd, hogy miért pont meki. Ilyen helyre elmehetnék egy asztalos szakmával is szerintem.
2012. jún. 17. 20:40
 7/15 anonim ***** válasza:
hidd el, egy asztalos szakmához sokkal több kell, mint az ilyen flancos nevű szarokhoz. tovább akarsz tanulni az általad említett szektorokban? menj főiskolára. ez mind valaminek a valamije, valaminek a csicskája, szép köntösbe bújtatva.
2012. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát, könnyű mondani. Jelentkeztem egyetemre, de még kérdéses, hogy felvesznek-e.
2012. jún. 17. 20:49
 9/15 anonim ***** válasza:
nem könnyű mondani, nekem aztán főleg nem könnyű mondani. akkor menj el dolgozni, közben készülj a következő érettségire.
2012. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jelenleg még most is zajlik az érettségim, és egy időre elegem is lesz még belőle.
2012. jún. 19. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!