Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg legjobban? Intézményi kommunikátor vagy Reklámszervező szakmenedzser? (vagy nagyon talán-talán Jogi asszisztens? )

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik éri meg jobban és miért? Előre is köszönöm segítségeteket. (ez mind 2 éves tanfolyam)
2010. okt. 21. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ki kell ábrándítanom téged, de ezek közül egyikkel se mész sokra... :(
2010. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!


Sajnos tényleg nem ér egyik sem semmit. Nekem marketing-reklámügyintézőm van-az u.a lilában, mint a reklámszervező szakmenedzser- kiröhögnek vele..Az intézményi kommunikátor egy kis ízelítőt ad az újságírói munkából, de ez csak olyan, mintha egy pár ember érdeklődésének tárgyában összeülne néhány alkalommal jóízűen elcsevegni..Nem hiába tanulják az újságírók a szakmájukat 3-4évig(én részt vettem Pesten egy ilyen tanfolyamon, pontosabban elkezdtem, de a kezdeti lelkesedés hamar elmúlt, mikor maguk az oktató újságírók szánalmas barmoztak le minket, hogy mit képzelünk magunkról, hogy ezzel majd újságírók leszünk! Diploma nélkül, vagy még inkább hátszél nélkül sajna esélytelen..Hangsúly a hátszélen..:/)A jogi asszisztens is csak egy jól hangzó, de semmit nem érő marhaság. Végrehajtó irodában dolgoztam nuku előképzettséggel,és mikor kérdeztem a főnököm, hogy nem-e kellene ilyen jogi asszisztensi papír, azt mondta, hogy azt nyugodtan használhatnám wc-papírnak, másra nem jó..

Remélem, segítettem, csak nem akarom, hogy elpazarolj két évet az életedből.

2010. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!