Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munkát végezhetnek a...

Milyen munkát végezhetnek a következő szakmát elsajátítók? Jogi asszisztens Reklámszervező szakmenedzser Idegenforgalmi szakmenedzser Utazásügyintéző Protokoll ügyintéző Logisztikai ügyintéző Pénzügyi-számviteli ügyintéző

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 23:30
1 2
 11/15 anonim válasza:
Lehet asztalosként jobban keresnél mint ha elvégzel egy ilyen sz@rt. Az OKJ magában semmit sem ér... kidobott pénz.
2012. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

idén végeztem idegenforgalmi szakmenedzserként, kezdőként egy panzióban dolgozhatnék netto 90-ért

de nem vállaltam el, mert az utazást nem támogatják.....keresgélek még inkább


ennél a szaknál fontos a nyelv az elhelyezkedést illetően, ha az okés, akkor könnyebb elhelyezkedni

2012. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

12. vagyok

a panzióban recepciós lettem volna...2 nap munka 2 nap pihi 12 órában


nem rossz sztem, főleg kezdőként, és később emelhetik a fizudat kb 100-ra :D

2012. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ó, hát én nem szeretnék recepciós lenni :D Akkor azt a szakot nem fogom választani.
2012. jún. 25. 14:10
 15/15 anonim válasza:
mehetsz vele recepciósnak, utazási irodába, turinform irodába...
2012. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!