Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó döntés lenne 26 évesen...

Jó döntés lenne 26 évesen belefogni a főiskolának? A diploma 7 szemeszteres (3 és fél év).30 éves lennék akkorra.

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanulni sosem késő föleg ha a későbbiekben még hasznodra is válhat (jobb meló jobb fizuért) és ugy tudom a tudás még nem vált senki kárára csak a rossz felhasználása! Ugyhogy a válasz igen jó döntés lenne!
2012. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
mivel szarabb esetben hátra van még kb 50-60 éved, nem hiszem hogy bármi is ezen a 3.5 éven múlna. Szerintem irány a főiskola!
2012. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 reptoid ***** válasza:
Teljesen jó. A korod miatt ne aggódj. Egy orvos is tanul bőven 30 éves koráig...
2012. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszotokat! Kiegészíteném még egy kérdéssel. Nappalira mehetnék a sok 18 éves közzé? Vagy marad az esti, amit nagyon nem akarok.
2012. jún. 15. 09:16
 5/9 reptoid ***** válasza:
Persze, hogy mehetsz! Nincs életkor megkötés, minden évben szoktak lenni 60-70 éves papák is a híradóban, hogy a legidősebb felvételizők :D
2012. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én 25 évesen vagyok elsős vegyész nappalin. egyáltalán nem gáz. csak előnyöm van belőle. ráadásul az egyetemeken az átlagéletkor egyáltalán nem 18-19 év, hanem 22-23. főleg ahogy felfelé mész az évfolyamokban, mert a tizenévesek nagyrésze ki is bukik az első két félévbe. nálunk se én vagyok a legidősebb. ha meg tudod oldani az anyagi részét és kedved is van hozzá, akkor irány a suli!!! :-)
2012. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy az érettségis évemet tavaly félbeszakítottam mert lehetőségem volt kijutni németországba hosszútávú munkára. Jelenleg is németből írok. Így utolsó évemet még le kell tennem. De előtte felkészítem magam matekból, infobol kis ismétlés aztán 26 éves leszek mire első szemeszterem elkezdhetem a 7 szemeszteres BSC-t.Nem akarom elkapkodni. Jelenleg 24 vagyok. Még egyszer köszönöm a válaszokat,sokat jelent.
2012. jún. 15. 10:37
 8/9 anonim válasza:

természetesen! mindenképpen! Pláne hogy külföldön is nagyszerűen eltudsz majd boldogulni! És ha aztmondanánk, ....hogy csak külföldön tudsz majd munkához jutni...... 6 éven belül?


nos, így már nem is kérdés ugye?

2012. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én nagynéném 50 (ötven) éves korában iratkozott be az egyetemre (az USA-ban élt). El is végezte, aztán mint tanársegéd dolgozott ott (ha jól tudom, irodalom szakos volt).

Úgyhogy szerintem még van időd bőven.

2012. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!