Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan változnak idén a...

Hogyan változnak idén a felvételi pontok?

Figyelt kérdés
BMEre jelentkeztem, építészetire, tavaly 403 pont kellett. Mennyit számoljak rá pluszba? Elég sanszos, hogy nem vesznek fel, legjobb esetben is 425 pontom lehet, de inkább 415-17re számítok. Vélemények?:) Tudom, megjósolhatatlan, de hátha valaki jobban benne van a dolgokban, mint én. :)

2012. jún. 15. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
En megtudom josolni, felfognak venni, gratulalok
2012. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lécci komoly választ :)
2012. jún. 15. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
tutira felvesznek ennyi ponttal. jó neked. én asszem buktam az enyémet.
2012. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem valószínű, hogy felvesznek, mivel mindenhol azt olvastam, hogy tavalyiakhoz képest +10-+20 pontra kell számítani. Szóval barátkozok a gondolattal, hogy nem, hogy ne legyen nagy a csalódás. Magamat ismerve szóbelit elrontom, és akkor lesz olyan 410 pontom, és felvételi határ meg 411 lesz..
2012. jún. 15. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki BMEre megy, az általában csinál 1 emelt szintet, az ugye +10p idén. Gondolom néhányan megpróbálják a 2 emeltet, idén jobban járnak vele mint tavaly, de statisztikák szerint az átlag BMEsnek egy emeltje és egy nyelvvizsgája van. Keretszámok csökkenése BMEt annyira nem érintette. Megnéztem felvin és az építész 407-403 körül van már négy éve stabilan. Én olyan +11-13 emelkedésre számítanék. Szerintem felvesznek, picit tényleg necces, főleg mert sok minden változott idén.
2012. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! szóval ha csak 415 lesz, akkor nem kerülök be. Kár hogy nem jelöltem Pécset is, de most már mindegy. Majdcsak túlteszem magam rajta.
2012. jún. 15. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!