Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik iskolában a legjobb a...

Melyik iskolában a legjobb a villamosmérnöki kar?

Figyelt kérdés

Az érdekelne engem, hogy melyik felsőoktatási intézményben a legszínvonalasabb a villamosmérnöki kar?

Valóban a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME) a legjobb? Megérné bejutni oda önköltségesen vagy inkább egy másik iskola államijára. Milyennek találjátok a többit, Óbudai Egyetem, Pannon Egyetem, Széchenyi István Egyetem? Érdekelne az iskolák sajátosságai, miben jó vagy rossz az egyik a másikhoz mérve. Mi alapján érdemes dönteni közöttük? Gondolok ezalatt olyanra, hogy melyiknél a legjobb a elhelyezkedési lehetőség a diploma után. Kíváncsi lennék mik a tapasztalaitok, akik már tanultak valamelyikben? Nem a bejutási esélyekre vagyok kíváncsi, csupán az érdekel, hogy melyik a ,,legjobb"! :)



2012. jún. 17. 22:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél!
2012. jún. 19. 10:58
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

azt azért tartsd szem előtt, hogy BME = Beszarsz, Mire Elvégzed :D

arrafelé hajlamosak csak úgy passzióból szívatni a jónépet

míg máshol elég, ha rendesen tanulsz, a BME-n emellett még kell egy adag mázli is, plusz nem árt, ha szimpatikus fejed van

nem, nem jártam oda, kollégáktól / ismerősöktől tudom, akik jártak arrafelé

2012. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a BME túl van misztifikálva, igaz jók az anyagaik, sokszor mi is azt használtuk, de a szívatásokon kívül nem ad többet szerintem.
2012. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is, sokat segítettek a döntésben!

Esetleg azt megtudná mondani nekem valaki, hogy van-e valami különbség a székesfehérvári és az budapesti székhelyű Kandó között?

Ha a fehérvárira vesznek fel az első három félévben kellene csak ott tanulnom utána már Budapesten.

Ha van különbség, az hátrányt/előnyt (attól függően hova kerülök be) jelentene nekem az első három félévben?

Továbbá érdekelne miről szól pontosan ez a három félév, csak matek, fizika, stb... tehát elméleti oktatás?

2012. jún. 20. 15:23
 15/18 anonim ***** válasza:

[link]

Székesfehérváron van az információs rendszerek szakirány, BP-en meg a többi (automatizálás, híradástechnika, villamos energetika, stb.)

Az első 3 félév: matek, fizika, informatika, Unix, C programozás

utána szakosodhatsz (6 szakirány van, ebből egy Fehérváron, 5 a két BP-i telephelyen)

2012. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%
Nemtudom haver :// sztem BME ott vannak a legjobbak de azt sem lehet eltagadni hogy más egyetemen szerzett diplomával is ua. a munkát kaphatod meg
2012. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. júl. 6. 00:13
 18/18 anonim válasza:
18%
...Mert az egész világ tudja, hogy a Kandónál nincs jobb jobb jobb!
2014. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!