Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most érettségiztem. Beregisztá...

Most érettségiztem. Beregisztáráljak a munkaügyi központba? (info lent)

Figyelt kérdés
Most végeztem az érettségimmel,augusztusban tudom cska meg,hogy felvettek-e valahova,de nem is számít ha igen,mert ha nem találok munkát akkor OKJ-s képzésre megyek.Beregisztráljak a munkaügyre addig?Hogy működik?Milyen iratok kellenek?

2012. júl. 2. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Felesleges most, főleg ha nem vesznek fel fősulira, akkor mész OKJ-ra.
2012. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

addig nem éri meg regisztrálni,mert úgyse kapsz semmi juttatást.ha nem vesznek fel,és nem is találsz melót,akkor mennyél be.ja 365 nap kapcsolatnak kell lenni velük,hogy kapjad ezt a szocit vagy mi rákot. :)(én is ugyan így vagyok sajnos már 1 éve,de ha felvesznek akkor megyek kijelentkezni)

és az se utolsó,ha elmész a jegyzőhöz,és megkérded,hogy intézze el,hogy ne keljen TB-t fizetned.persze ha egyedülálló,fiatal pályakezdő vagy,és nem rendelkezel hallgatói vagy tanulói jogviszonnyal. :)

2012. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érettségi után december 15.-ig van TB!
2012. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!