Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME gépészmérnök hallgatók!...

BME gépészmérnök hallgatók! Naponta rendszeres, átlag 2-3 óra tanulással elvégezhető a szak?

Figyelt kérdés
csúszás nélkül

2012. júl. 17. 20:40
 1/5 reptoid ***** válasza:
Egy-egy házira, beadandóra általában sokkal többet kell molyolni, de ha minden nap rászánod ezt az időt arra, hogy amit bent tanulsz, azt ismételd, begyakorold, akkor nem lesz ott gond. Így zh-k, vizsgák előtt sem kell rengeteget tanulni, inkább ismételni.
2012. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy közbejön egy-egy házi, amivel el kell szórakozni akár napokat, és ekkor ugrik a napi tanulás és elcsúszol, és persze ezzel folyamatosan görgeted a felgyülemlett plusz tanulnivalót. Szóval elméletben elég, gyakorlatban nem hiszem, hogy így fog kinézni.
2012. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már terveztem 20 órán át megállás nélkül, aztán jött egy kis pihi amikor lusta voltam bárminek nekiállni 3 napon keresztül , így kijött egy 5 óra/nap-os átlag.
2012. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elméletben lehet így is tanulni, de úgysem így fogsz. zh előtti 1-2 napban, úgyis a zh-ra tanulsz, ha sok a beadandót, akkor azt fogod csinálni, akkor egy hétig is minden nap.

de ha teljesen átlagot nézel akkor sztem olyan 4-5 óra/nap elég.

2012. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az nem jutott eszedbe, hogy kipuskázod amit lehet? BME-n ez egész könnyen megoldható :)
2012. aug. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!