Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék Mezőgazdaságban...

Gpro kérdése:

Szeretnék Mezőgazdaságban majd dolgozni, de inkább úgy hogy magánvállalkozást indítok van-e értelme?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban informatikát tanulok emelt szinten, de eggyáltalán nem érdekel jobban vonz már pár éve a mezőgazdaság azon belül is három ág (állattenyésztés,növénytenyésztés,mezőgadasági gépek) ez a 3 témakor vonz és szeretnék ebben tovább tanulni minden féle képen, szerintentetek van-e értelme vagy túl nagyot akarok elérni?????

2012. júl. 21. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor érné meg, ha vidéken élsz, ahol vannak földek, mivel írtad, hogy növénytermesztés és a mg-i gépek érdekelnek. Apukám is ebben dolgozik. Nem ma kezdte, de neki volt olyan "előnye" is, hogy a nagypapám már régóta ezzel foglalkozott. Ebben a szakmában szerintem akkor tudsz jól érvényesülni, ha pl. apukád is ezt csinálja, vagy van pénzed földekre, mert azok nélkül nem tudsz növényeket termeszteni. Ha nincs semmi ilyesmid, akkor szerintem maradj inkább az informatikánál, az jobban megéri, jobban meg tudnál élni belőle. De mivel ez nem érdekel téged, keress más szakmát. De ha van pénzed gépeket, földeket venni, akkor nyugodtan vágj bele, mert apukám is jól keres, sőt, a környékbeli nagyobb vállalkozók is jól keresnek! Remélem tudtam segíteni valamit.:)
2012. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!