Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme ujra érettségizni?

Van értelme ujra érettségizni?

Figyelt kérdés
minden aminek sikerülnie kelett... az sikerült..kivéve a felvételi érettségi tárgyakat. most a javito érettségin gondolkodom csak attol tartok mègannyira nem lesz jó mint most lett.
2012. jún. 13. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb érdemes lehet elgondolkoznod ismét a pályaválasztásodon. Ha már az érettségivel így megszenvedsz, mit fogsz kezdeni az egyetemen egy húzósabb vizsgán?
2012. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Van. Nekem tavaly a matekon ment el a felvételim... kihagytam egy évet és újra érettségiztem. Nem bántam meg, volt időm átgondolni, hogy biztos arra a szakra megyek-e és rájöttem, hogy más dolog jobban érdekel. Simán meg lehet csinálni. a tavalyi 65%-os érettésgim után idén írtam egy 100%-osat. Ez csak közép szint, úgyhogy még nyáron bepótolom az emelt szintű anyagot, mivel villamosmérnökinek nehéz lenne közép matekkal nekifutni. Azon meg ne aggódj, hogy nem lesz jó. Oda kell tenned magad és akor jó lesz. Sokkal több időd lesz rá, nekem is a tavalyi 3 érettségi helyett csak 1-re kellett készülni. Hajrá!:)
2012. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az az igazsàg hogy emelteztem matematikàból ès tök jó is lehetett volna csak olyan tételt huztam szobelin amihez nem igazàn tudtam szolni. és kész vège ott uszott el az hogy felvegyenek.. szó szerint megőrültem a vizsga utàn :( annyira akartam hogy jó legyen :(

szval vacilálok a matek emelttel ??

2012. jún. 13. 12:28
 4/5 anonim válasza:
Ha jó lett volna akkor meg semmi gáz. Beszéld meg szüleiddel, hogy mi lesz. fizetik-e a költségtérítésest vagy megpróbálod megint. De ha az írásbeli jó lett akkor sztem már ősszel is lerakhatod újra, csak szinten kell tartani meg a szóbeliket kell jól mnegtanulni. Majd a volt tanároddal is beszéld meg, hogy segít-e felkészülni ha kell vagy egy magántanárt segít-e szerezni. A maradék idődben meg tanulhatsz nyelvet, elmehetsz dolgozni, így sulikezdésre meg nyárra lesz pénzed. Meg amit csak akarsz:D
2012. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elég az a 3 idegen nyelv nem akarok többet nyelvet tanulni. van hovà menni hála istennek de èn azzal nem elègszem meg èn a legjobbat akarom.! csak ugy gondolom arrol lemaradtam. ezért kellene ujra megprobàlnom..nem is tudom melyiket fizika/matek..egyikből sem vagyok zseni de amit kell az megy..
2012. jún. 13. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!