Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felsőoktatási felvételin...

A felsőoktatási felvételin kit hová NEM vettek fel? Hogyan tovább? Dolgozni fogtok, vagy másik képzést választotok?

Figyelt kérdés

Hány pont hiányzott? Szerintetek visszavonják a keretszámok csökkentéséről szoló kormányhatározatot?- nővelve ezzel az állami finanszirozott helyek számát.

Kort és nemet is írjatok légyszí!



2012. júl. 24. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

3 ponttal csúsztam le gyógyszerészetről :( igazából tudtam, hogy nem fog összejönni, de akkor lett volna az, hogy 10 meg 20 ponttal csúszom el és nem hárommal. Na mind1. Már javában tanulok az októberi ismétlő/szintemelő biosz és kémia érettségikre. Addig dolgozom (most megvan a helyem). Ha az októberi vizsgák jól sikerülnek, akkor januártól szeretnék au pairkedni. Persze ez most egyelőre egyáltalán nem vigasztal....

19/L

2012. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 6ponttal csúsztam le:/.

Szerintem ez a kormány nem fogja visszavonni a keretszámcsökkentést..sőt..

A hogyan tovább ,pedig hasonlóképp mint az előttem válaszoló ,már én is tanulok és megpróbálok egy (vagy két) emelt érettségit:).

Meg mellette nyelvvizsgát is szeretnék majd:).


19/F

2012. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2ponttal csusztam le az osztatlanrol de ugyanazon kar alapkepzeset 40 ponttal meghaladtam. na tessék

nekem nincs ertelme ujrafelvetelizni 3 evig ugyis ugyanazt tanulom mint az osztatlanosok

2012. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 reptoid ***** válasza:
Csak nem építész(mérnök)?
2012. aug. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 09:22

az-az

:/

csak nem te is oda ? :D

2012. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 reptoid ***** válasza:
Ja, nem, csak eléggé tisztában vagyok a bme-s képzésekkel.
2012. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!