Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ókori nyelvek és kultúrák...

Ókori nyelvek és kultúrák vagy Magyar szak a jobb? Melyiknek van több értelme? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Nem akarok undoknak tűnni, de a ,,mindkettő büfészak" szintű szövegek nem izgatnak. A magyar szak a választható szakirányok miatt érdekel, az Ókori tanulmányok pedig azért, mert azzal külföldön is érnék valamit, márpedig én nem tervezek Mo.-on élni. A Magyartól lehet, hogy falnak mennék, a nyelvtant mindig is utáltam, bár az irodalmat szerettem. Ókori tanulmányok mellé fel lehet venni valamilyen magyaros minort, esetleg nyelvet az egyiptológus/asszirológus/filológián kívül? Remélem, valaki képben van közületek, mert még nem találkoztam neten ,,ókori" hallgatóval..:) Köszi a válaszokat - már ha lesznek.
2012. júl. 29. 10:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ókori nyelvekre az idegenvezetőt tudnám elképzelni elhelyezkedésként, múzeumba csak ezzel tuti nem vesznek fel. még fordítani tudsz esetleg. én magyarra jártam, nem túl kreatív és fantáziadús a képzés, de ha írni akarsz, jó előképzés!! de ott nem 13 kötelező lesz októberig, hanem 40 decemberig. erre készülj, mert ez majd minden egyetemen így van, nem gimi, tanulni kell!
2012. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!