Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 eves vagyok. Jovore erettse...

17 eves vagyok. Jovore erettsegizem. Mindenkepp pszichologus szeretnek lenni, le szeretnek doktoralni. Ehhez milyen foiskola szukseges, esetleg tovabbkepzes?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek, mert sajnos meg az osztalyfonokom sem tudott errol felvilagositani, amikor kerdeztem tole.A valaszokat elore is koszonom:)
2009. júl. 17. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyetemen tövábbmész majd mesterképzésre,onnan pedig phd-ra,így le tudsz belőle doktorálni.
2009. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vmelyik egyetem bölcsésztudományi karára adod be a jelentkezésed pszichológia szakra (az eltén nem a bölcsészeten van, hanem vmi külön kar). Az alapképzés 3 év, +2 a mester. Ez után megcsinálod a phd-t, ekkor leszek doktor:)


Mikre vagy kíváncsi? Felvételi tantárgyak? Pontok?

2009. júl. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!