Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi golyatáborba mit...

Egyetemi golyatáborba mit takar az hogy vicces vetélkedők + feladatok? Ki mire emlékszik? (ivászaton kivűl xD)

Figyelt kérdés
Olyat olvastam hogy kommersz konyakra fél gerezd hagyma neg 1 deci tej és ezekután hátrabukfenc.. Ez pl. Nagyonpoén de nembiztos hogy bevállalnám...
2012. júl. 31. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hová mész?:) Nálunk a SOTE-n nincs semmi durva,de mindjárt más,ha a BME-re mész :)
2012. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Annyit tesz, hogy felejtsd el az emberi méltóság fogalmát, és azt is, hogy valaha szűz voltál.


A tábor végén a "legjobbak" a detoxikálóba kerülnek.

2012. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A gólyatáborban a feladatok az ivásról és meztelenkedésről szólnak...és elég sok szexuális töltetű feladat is van....Akárhogy is gondolkodok, másfajtára nem emlékszem :D

De most példát sem nagyon tudnék mondani...a sajátom már jó pár éve volt, a többiekére meg nem mentem el...annyira nem vonz az ilyen :P

2012. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami most eszembe jut, hogy le kellett feküdni sorban egymás mellé, de jó sokan, úgy, hogy kint legyen a hasa mindenkinek. A sor szélén lévő hasára rátettek egy százast, át kellett adnia hassal a mellette lévőnek, és így tovább, az a csapat nyert, amelyiknél hamarabb a végére ért a százas.

Több nem jut eszembe, nem mostanában volt :)

2012. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Balatonnál voltunk. 4 csapatra lettünk szedve, és a csapatok versenyeztek egymással. Kellett csapatindulót, zászlót csinálni. Minél kevesebb pénzből minél több bort kellett szerezni (a pincészetekben szerencsére simán adtak "reklámanyagot":D). Minél furcsább tárgyat kellett szerezni (minket sajnos lekapcsolt a rendőrség, mikor a toitoi WC-t vittük....). Meg persze volt egy rakás ivós feladat is....vmi kutyult szart kellett szívószállal kiinni a csapatnak egy bazinagy tálból, felrázott sört kellett arc előtt kinyitni és meginni, meg utána futkározni. Volt vmi szutyival összekent kártya vagy nem emlékszem már mi, amit szájjal kellett továbbadni.

Ilyesmik voltak, már nem annyira emlékszem:)

2012. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon élveztem, pedig nem vagyok egy parti arc, de úgy voltam vele, hogy egyszer élünk...

Volt töménytelen mennyiségű pia váltó, egy boroskóla, egy vodka, volt olyan ahol ilyen bolti feleseket kellett legyűrni kéz nélkül. Sorban térdeltünk egymás mellett, kiitta az első, utána a második, stb. Amelyik csapat előbb kiitta az nyert.

Volt kötélhúzás, a vesztes csapat szappanos fólián csúszik a közeli folyóba.

Volt sör adogatás, az első a szájába vett egy korty sört, átadta a másik szájába, az a harmadikéba, az pedig pohárba köpte. Akinél először ért a sor végére így egy üveg sör, az nyert, ha valaki megitta a pohár tartalmát, az plusz 5 pont a csapatnak. (fuuj) :D

Készítettünk zászlót, ha valakinek volt intim testrész lenyomata rajta, az szintén plusz pont. Szomszéd csapatban volt olyan gólya, aki kapásból rányomta a mellét, de nem gáz... :S

Volt olyan, hogy egy lavorba összeöntöttek mindenféle piát, a csapat körbe térdelte, kapott egy szívószálat és ki kellett inni az egészet. Az a csapat nyert, aki először végzett.

Volt olyan, ahol párokba rendeződve az egyik félmeztelenül/melltartóban feküdt az asztalon, bekenték zsírral a hasát és locsoltak rá konyakot, a feladat az volt, hogy ki bírja szexibben lenyalni. (pontozta a zsűri) Itt viszont nem árulták el mi lesz a feladat, úgyhogy volt hogy 2 srác került össze... :D

Volt olyan, hogy egy ember kikerült a pálya másik végére, az egyik odafutott, letérdelt, szájjal lehúzta a sliccét, a másik ugyanez csak felhúzta és így tovább. Az a csapat nyert, ahol előbb a végére ért a sor.

Ruhalánc is volt, a levetett ruhákból kellett láncot készíteni, az a csapat nyert, ahol hosszabb lett a lánc.

Kellett egy grouppen élőképet csinálnunk, ahol mindenki szerephez jutott úgymond.

Volt olyan feladat, ahol egy páros minél több pózt mutatott be, olyan is ahol válaszott pózban kellett lufit durrantani.

Na hirtelenjében ennyi jutott eszembe.

2012. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1.nek: BME-s GT lesz. ;)

Nagyon köszönöm a válaszokat ! :)

Azértkicsit duurva miket meg kell csinálni. Az a helyzet hogy nem szeretem a tulzott piafogyasztást (gondok voltak-vannak a májammal) de ha valamit nem akarok akkor azt nem és kész XD akkor is én leszek az erősebb ! :)

2012. aug. 1. 23:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos, ha egészségügyi problémáid vannak, azt a legtöbb helyen kérdezik előre, fel kell tüntetni. Esetleges gyógyszerszedést is. Ha volt már a májaddal problémád, akkor nem fognak beléderöltetni egy 6. felest sem (amúgy sem, nyugodtan lehet nemet mondani), sőt nálunk kifejezetten figyeltek a "beteg" diákokra, hogy gyógyszert bevették-e, ésszel isznak-e. Nálunk egy trombózisos srác volt, vérhigítókat szedett, utána pár órán át nem kapott inni. :D
2012. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!