Szerintetek felvegyem a biológiát faktnak?

Figyelt kérdés
Most leszek 11.-es kémia emelt érettségi már biztos hogy megcsinálom. Arra gondoltam, hogy gyógyszerész leszek, de félek, hogy teljesen 0-ról bioszt nem tudnám megtanulni egy legalább 70%-os emeltre. CSak attól félek, hogy majd egyetemen nem lesz időm sportolni, ezért arra gondoltam ,hogy inkább egy egyszerű kémia szakra megyek, és utána max vegyész képzés, és akkor nem is kéne bioszból érettségizni, és ott meg attól félek hogy túl nehéz lesz a matek. Még testnevelésből szeretnék középszinten érettségizni, mert a sportot imádom, és egy sima testnevelő edző dolog, de az meg nem valami nagy kihívás, és egy csomó dolgot nem tanulok akkor meg, amit szeretnék magasabb szinten pl kémiából.

2012. aug. 2. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz biológiát tanulni, akkor ne. Főleg ha nem is tanultál előtte.
2012. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De szeretnék, most tanultam, de csak azok maradtak meg bennem amiket szerettem. Hogy mondjam, rohadtul nem tudom minek kéne tovább tanulnom, és most el kell döntenem azt, hogy milyen irányba menjek.
2012. aug. 2. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod az az alapvető probléma, hogy dobálózol itt szakokkal, legfeljebb azon az alapon gondolod át őket, mit kellene tanulnod ott. Viszont semmit nem látok arról, mit is szeretnél később dolgozni; az egyetem nem a gimnázium kitolása néhány évvel.


Ha előbbire volna válaszod, nem volna kérdés a többi. Először tehát ezt gondold át, aztán jöhet az, hogy Neked mit is kell tenned érte.

2012. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!