Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnáziumból művészeti egyetem...

Gimnáziumból művészeti egyetemre/főiskolára?

Figyelt kérdés
Sima gimnáziumba járok(4+1 év angol), de nagyon szeretek rajzolni , lehetséges az hogy ezen az úton tanuljak tovább, vagy már alapból vagy már alapból művészetes középiskolába kellet volna mennem? Mennyi lenne a hátrányom ha mégis bekerülnék? Milyen ilyen Felsőoktatási intézmények vannak Magyarországon?Esetleg képzések ilyen téren? Inkább maga a rajzolás érdekel mint a művészettörténelem.Lehet picit sok kérdés van de fogalmam sincs hogy működik ez a rendszer ^^ Előre is köszönöm a válaszokat! 16/L

2012. aug. 13. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
először is olvass utána a neten, nem fog sneki helyetted olvasni és utánanézni. egyébként pedig tudtommal lesz majd rajzvizsgád a felvételi előtt, ha átmész akkor bekerülsz. van beadandó meg olyan is amit ott helyben kell elkészíteni. grafikus designernek vagy építészmérnöknek mehetsz iylenekkel vagy akár szabadúszó művész is bár az nem hoz semmi t a konyhára
2012. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tanulj egy értelmes szakmát, aztán ha azzal nem tudsz elhelyezkedni, akkor maradjon B tervnek a rajz. Én is szerettem rajzolni, meg pályázatokra rajzoltam amit mind megnyertem, mégse mentem azzal tovább, mert sz@rt se érnek, és ilyen MOME-re bekerülni meg protekció nélkül bekerülni lehetetlen.
2012. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet ilyen irányba továbbtanulni! Kommunikáció és Média szakos diplomásokkal van tele a munkanélküli!
2012. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kommunikáció és Média most hogy jön ide?
2012. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!