Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerészként ott lesz a...

Gyógyszerészként ott lesz a nevem előtt, hogy dr?

Figyelt kérdés
Egyetem elvégzése után 2-3 évvel tudnék nyitni egy patikát, ha a szüleim segítenének? Kb mennyibe "kerül" egy patika? Nem a pénz miatt leszek gyógyszerész (persze ha sikerül), hanem mert orvoslással szeretnék foglalkozni, de nőként még huszonévesen szülni szeretnék, ami az orvosi mellett nem lehetséges, mert kb 30 évesen végezném el, így marad a gyógyszerész.
2012. aug. 18. 22:19
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Igen, én is unatkozom a következő 2 hétben is szakdoga írás közben :D

Nekünk nem kötelező gyári gyakorlat is, csak lehet. Kötelező a minimum 1 hónap intézeti gyógyszertár és a többi közforgalmú gyógyszertár. Én nem is mentem/megyek gyárba, mert engem nem érdekel. Egy napot voltunk gyárlátogatáson és az nem az én világom. Utolsó félév csak gyakorlat, akkor megyek intézetibe 1 hónapot, 3 hónapot közforgalmúba. Most nyáron 2 hónapot voltam közforgalmúban. Ha az intézeti tetszeni fog, elmennék magánklinikára is dolgozni.

2012. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!