Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosisok javasolnátok valami...

Orvosisok javasolnátok valami jó tanulási módszert? Ti hogy tanultok meg annyi mindent egyszerre?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Most leszel elsőéves orvostanhallgató?:)
2012. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A titok az egész évben való folyamatos tanulás. Ha vki komolyan készül évközben is, akkor a vizsgaidőszak nem olyan vészes. Rengeteg kitartást és sok sikert kívánok, mert ezekre szükséged lesz! : )
2012. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanúgy, mint az összes többi ugyanolyan nehézségű szakra járó ember
2012. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jókívánságot és a tanácsot!
2012. aug. 23. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2.nak. Ennyi a titok. Bejárni órákra, odafigyelni és rendszeresen tanulni. Nekem általában vizsgaidőszakban annyiból más egy napom, hogy 3-4órával többet tanulok. De ugyanúgy van mellette időm sportolni, szórakozni, sőt, van hogy simán kihagyok vizsgadőszak alatt egy nap tanulást, mert nem vagyok sosem lemaradva. Igaz, sokszor, mikor más megy bulizni, én az anatómiát nyögöm, de megéri :)
2012. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazából neked kell rájönnöd arra, hogy neked milyen módszer válik be.


Itt írtam egy elég hosszú választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__27..

2012. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!