Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lehetőség jár nagyobb...

Melyik lehetőség jár nagyobb kockázattal? Hogyha valaki nem Tud, vagy ha valaki nem Akar kilépni, megszabadulni a rosszkedvtől, a depressziótól?

Figyelt kérdés
Egyik barátom már teljesen magába fordult.. Ha szólunk hozzá, akkor alig-alig reagál. Egyik nap a felvágott ujjbegyeivel, a vérével rajzolt egy lapra, mondván, hogy túl feldúlt volt. Látszik rajta, hogy nagyon nyomja valami a lelkét, de nem akar senkinek sem beszélni róla, még a legjobb barátjának is a barátom anyjának kellett megtudnia, mi van a sráccal. Teszem hozzá, a barátom nem a pasim : ) Osztáltársnőmmel beszélgettünk róla, és a fent említett kérdésre terelődött a téma. Mindketten nagyjából azonos véleményen voltunk, és kíváncsi lennék mások véleményére is, mindenkinek a véleményét szívesen elolvasom :)
2010. okt. 30. 18:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Hopp, kicsit elírtam.. ^^" Úgy akartam, hogy még a legjobb barátjának is a srác anyjáTÓL kellett megtudnia, mi van vele. ^^" Bocsii ^^"
2010. okt. 31. 19:45
 2/2 anonim ***** válasza:

hát ha engem kérdezel sztem az a nagyobb gáz ha nem is akar kilépni belőle :S

elég súlyos lehet a helyzet...:(((

2010. nov. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!