Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tavaly elvéreztem az SZTE...

Tavaly elvéreztem az SZTE TTIK Mérnök Informatikus szakán az első félévben. Belevágjak újra csak Kecskeméten a GAMF-on?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Érdemes megpróbálom Kecskeméten a Mérnök infót jövőre? Félek hogy megint elvérzek. Annó (2009) jó lett az érettségim (81% matek), de sajnos azóta sok idő telt el, így nagyon sokat felejtettem. Közben szereztem egy OKJ-s szakmát, de az max csak WC papírnak jó (pedig 5-ös átlaggal végeztem), aztán tavaj felvettek az SZTE-re. De az első félévben elvéreztem, így nem is folytattam a 2. félévet, hanem hazaköltöztem. Most újra egy OKJ-re fogok járni, (CAD-CAM Informatikus) De ennél is nagy az esély hogy úgy járok mint az előző OKJ-val. Szóval érdemes volna újra belevágnom csak most Kecskeméten? Sokat kéne bepótolnom, mert tényleg sokat felejtettem (részben ez volt az oka az SZTE-s halálnak).

2012. szept. 1. 13:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Olvastam pár dolgot itt a GAMf-ról, és azt szűrtem le hogy itt gyakorlatiasabbak. Már régebben is hallottam rosszakat róla, de itt legalább lenne esélyem elvégezni a szakot (ha minden igaz), ami azért még mindig jobb, mintha kibukok és nincs semmim. De érdekelne más véleménye, tanácsa is!!
2012. szept. 1. 13:57
 2/3 anonim válasza:

Ez az elvérzés ez milyen szintű volt? Mennyi kreditet teljesítettél? Én SZTE fizika szakra járok viszont az első félévet én is eléggé elbasztam, 14 kreditet sikerült összeszedtem viszont a 2 fő tantárgy az bukó volt, így min. egy évet csúszok. Most szerencsére sikerült bent maradni 32 kredittel a költségtérítésesen és ez az élmény legalább megtanított arra, hogy ezt tényleg csinálni kell vagy csak az idődet fecsérled.

A kreditet azért kérdezem mert volt aki 4et szedett össze az első félévben és ahogy látom még mindig bent van ő is.

2012. szept. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Programozás, a Diszkrétmatek talán sikerült volna, a Fizika csak neccesen. De nem mentem be vizsgázni, mivel tudtam hogy ki fogok iratkozni, így fölösleges lett volna. Ez így tudom elég trógerül hangzik, de úgy voltam vele hogy fölösleges, ha egyszer már biztos hogy kiiratkozok.
2012. szept. 9. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!