Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Humán beállítottsággal el...

Humán beállítottsággal el lehet végezni egy banki szakügyintézői képzést? Beiratkoztam erre, mert talán az okj-k között ennek van értelme. Ti a helyemben mit választottak volna?

Figyelt kérdés

Enegme igazából az andragógia érdekelne, de 424 pont...sosem lesz annyi, pénzem meg nincs fizetni félévente.

Engem érdekelnek az ilyen adminisztrációs, tevős-vevős, monotonabb munkák is akár. Szeretem kifejezni magam, szeretek emberekkel foglalkozni, segíteni nekik.


2012. szept. 2. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
barátnőm ezen végez, de kb nehezebb munkát találni vele, mint bölcsészként... és nem is fizetnek túl. csak mondom... én újságíróként kb azonnal kaptam munkát nem is rossz pénzért, pedig azt mondják büfészaknak.
2012. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem mondod?! moderátornak tanultam, de 1év után ott hagytam...az is magában foglalja az újságírást:D
2012. szept. 2. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Andragógiáért ne fizess, sőt, egyáltalán nem biztos, hogy megéri beleölni az időt, ha hosszútávon a stabil megélhetés a cél amit erre tervezel alapozni. Nem hangzik túl jól, tudom. Ha humán beállítottságú vagy, akkor keress valamilyen nyelvszakot, andragógiát meg ráérsz másoddiplomának megszerezni, ha az érdekel. Szerintem.
2012. szept. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!