Informatika, fizika vagy kémia érettségi, mit gondoltok? Melyik mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind könnyű ha középszinten csinálod és nem vagy rettentő hülye a tárgyakból. Főleg ha készülsz rá. Ha meg szereted is az adott tárgyat akkor némi plussz felkészüléssel és még mindig feltételezve, hogy nem vagy nagyon hülye hozzá akkor még a felső szintű érettségi se olyan nehéz noha az azért már követel némi tudást :P
2012. szept. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak a középszintű informatikáról vannak tapasztalataim. Pofon egyszerű az egész, minimális készülés mellett is legrosszabb jegye hármas. Írásbeli szövegszerkesztés, táblázatkezelés (általános iskola :) valami weblap és adatbázis (ez a szivatósabb). De már pontot kapsz arra is, hogy importálod a filet a szövegszerkesztőbe, vagy a táblázat szeleit beállítod a feladat által meghatározott vastagságra stb.


A szóbeli meg olyan mint a többi, sőt lehet hogy még könnyebb is. Pár lehetséges tételcím: Egészséges géphasználat, Könyvtárak felépítése, Neumann elvű számítógép, stb. Van pár olyan is, ahol gyakorlati feladat tartozik a tételhez, de az se nehéz. :D

2012. szept. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én tavaly tettem előrehozott infó érettségit. nagyon könnyű, ha nem vagy egy számítógépes analfabéta. az "írásbeli" része nagyon egyszerű, nekem csak az adatbázis nem ment.

a szóbeli, szintén nem nehéz, bár a tételek először kínainak tűnnek, de elég könnyen tanulhatók.

én mindenképp ezt ajánlom :))

2012. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát azért abban nem vagyok biztos hogy a fizika, és a kémia egyszerű középszinten, de az tuti hogy a legegyszerűbb az info.
2012. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!