Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi ideig tarthat felkészül...

Mennyi ideig tarthat felkészülni majdnem nulláról fizika vagy kémia közép, ill. emeltszintű érettségire?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Majdnem nulláról azért nehéz lesz.

Egy év tuti kell, órákra bejárni, magántanárt keresni, ezek szerintem alap dolgok, aztán majd meglátod, h megy-e majd májusban, vagy kell még egy év.

2012. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát azért attól is függ, milyen képességeid vannak. Közép fizika nem nehéz, ha a mozaikos érettségi-felkészítősből tanulsz, meg mondjuk direktben csak az érettségire, akkor 1 hónap alatt meg lehet oldani. Töltsd le a régi érettségiket, csináld végig, ha megtanulsz egy anyagot, rögtön keresd meg fgv-táblázatban, így elég eredményes. De persze attól is függ, hogy csak az érettségi kell, vagy utána pl egyetemen kell is használnod.
2012. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fizika emeltre teljesen a nulláról kevesebb mint fél év alatt készültem fel, 5-ös lett (mondjuk emelt matek tudásom már volt hozzá). és rengeteget tanultam, nem volt egyáltalán szabadidőm.
2012. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!