Milyen tanfolyamot lenne érdemes elvégeznem amivel jobb eséllyel tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
A jövő tanévtől már mindenképpen dolgoznom kellene, csak addig van lehetőségem tanulni. Érettségim van, vmi OKJ-s tanfolyamra gondoltam, mert más már nem fér bele. De bármit nézek ki, elkezdek utánaolvasni és sokan írják róla, hogy semmit nem ér. Valami csak van, aminek értelme is van!?

2012. szept. 13. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szakmában gondolkodsz, leírod?
2012. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Á, már annyiféle irányt végignéztem, már úgy érzem, mindegy, csak találjak végre valamit, amivel dolgozni is fogok tudni... (Ja, nő vagyok, szóval ilyen asztalos, hegesztő, meg hasonlók kizárva.))
2012. szept. 13. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Egészségügyben mindig hiány van!
2012. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Azért van hiány az egészségügyben,mert sokat dolgoznak bagóért!
2012. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha angolul tudsz, sok helyen el tudnál helyezkedni.
2012. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

20:13


?? És Mo-on semmi sincs megfizetve, ja de igen a seggnyalás az magasan túlfizetett!

2012. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Attól mert valaki nyalja a főnök seggét, még nem kap fizetésemelést! :) Vagy rosszul tudom?
2012. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A nyelvtudás viszont nagyrészt sokat ér, mivel kevesen tudnak idegen nyelvet. Lehet, van róla papír, de használható tudás nincs mögötte.
2012. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20:23


rosszul tudod.

2012. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!